Specjalizacje

Czym zajmuje się Kancelaria

Główny cel, jaki przyświeca naszej kancelarii, to pomoc ludziom. Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowany może wydawać się system prawny oraz że interakcji z nim nierzadko towarzyszy paleta negatywnych emocji. Dlatego też za punkt wyjścia dla każdego podejmowanego przez nas działania obraliśmy możliwość zapewnienia klienta, że jego los spoczywa w odpowiednich rękach.

Każdorazowo zapewniamy indywidualne podejście do sprawy, szczegółową analizę zagadnienia oraz empatię i zrozumienie. Zdajemy sobie również sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na naszych barkach w związku z zawodem jaki wykonujemy – dlatego zawsze staramy się, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Starannie dobrany zespół jest gwarancją, że interes naszego klienta jest odpowiednio reprezentowany już od momentu, w którym zdecyduje się na podjęcie współpracy, aż do samego zakończenia sprawy. W jej toku oferujemy opracowanie jak najbardziej optymalnej strategii, zastępstwo procesowe oraz sprawne reagowanie na nieprzewidziane sytuacje.

Każda podejmowana przez nas czynność jest dokładnie przemyślana oraz realizowana w ustalonym terminie, tak by minimalizować ryzyko błędu. Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Kozubek zawsze widzi klienta jako człowieka, a nie tylko jako zagadnienie prawne.

Obszary praktykowanego prawa

Prawo cywilne

Pomoc w zagadnieniach wynikających z Kodeksu Cywilnego oraz umów

Prawo karne

Świadczenie pomocy osobom zaangażowanym w postępowanie karne, na podstawie Kodeksu Karnego i innych ustaw regulujących tę materię

Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

Obsługa klientów w zakresie aspektów prawnych zmian w przedsiębiorstwach oraz ich likwidacji

Prawo gospodarcze

Pomoc prawna związana z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz obsługa prawna przedsiębiorców

Prawo cywilne

Pomoc w zagadnieniach wynikających z Kodeksu Cywilnego oraz umów.

Prawo karne

Świadczenie pomocy osobom zaangażowanym w postępowanie karne, zarówno na podstawie Kodeksu Karnego jak i innych ustaw regulujących tę materię.

Prawo gospodarcze

Pomoc prawna związana z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz obsługa prawna przedsiębiorców.

Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

Obsługa klientów w zakresie aspektów prawnych zmian w przedsiębiorstwach oraz ich likwidacji.

Dlaczego warto nas wybrać

Nasza Kancelaria jest miejscem, w którym wiedza i doświadczenie zespołu spotyka się z podejściem stawiającym interes klienta zawsze na pierwszym miejscu.

Twoja sprawa zostanie obsłużona profesjonalnie, dogłębnie oraz z należytą troską.    

01

Terminowość

Gwarantujemy dotrzymywanie terminów oraz zawsze wywiązywanie się z zobowiązań na czas, o którym klient jest odpowiednio poinformowany.

02

Kreatywność

Nigdy nie traktujemy dwóch spraw tak samo – zawsze staramy się odkrywać coraz lepsze metody na osiągnięcie zamierzonych przez klienta rezultatów.

03

Profesjonalizm

Każda przedstawiona nam sprawa jest traktowana z należytą powagą oraz zaangażowaniem, niezależnie od jej materii. 

 

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z przedstawicielami Kancelarii.

Każda przedstawiona nam sprawa zostanie potraktowana z należytą troską i żywimy nadzieję, że będzie początkiem owocnej współpracy.

EnglishDeutschPolski